Öröknaptár

A Kárpátaljai Népfőiskolai Egyesület egy különleges öröknaptárat hozott létre, amely a lenyűgöző Kárpátalja kincseivel van díszítve. Ez a naptár nemcsak egy hasznos eszköz a mindennapi életben, hanem egy igazi műalkotás is, amely emlékeztet arra a gazdag kulturális örökségre, amely Kárpátalját jellemzi.

A naptár lapjain csodálatos festői tájak képei elevenítik meg Kárpátalja hegyeit, völgyeit, épített örökségeit és hagyományos mesterségeit. Az öröknaptár minőségi nyomtatással készült, így évek múlva is megőrzi szépségét.

A naptár kialakításakor figyeltünk arra is, hogy megfelelő helyet biztosítsunk a személyes megjegyzéseknek, emlékezetes eseményeknek és fontos dátumoknak.

Ez az öröknaptár örök emléket hordoz, amely generációkon átívelő értéket képvisel.